Aluminiowe listwy przypodłogowe

Obecnie znajdujesz się w: Start » Oferta » Listwy wykończeniowe » Aluminiowe listwy wykończeniowe
drukuj treść

Effect Standard to szeroka grupa profili aluminiowych, które umożliwiają estetyczne połączenie różnorodnych powierzchni podłogowych. Obok profili łączeniowych i zakończeniowych do powierzchni płaskich znajdziemy tu także kątowniki i listwy schodowe. W kolekcji jest grupa elementów wykończeniowych, dedykowanych systemowemu montażowi wykładzin (w tym wykładzin winylowych), PCV, dywanowych i posadzek żywicznych. Bogata gama naszych produktów  z serii Standard pozwoli efektownie ozdobić każde wnętrze. W ofercie znajdują się nie tylko popularne odcienie aluminium anodowanego, ale również kilkadziesiąt propozycji kolorystycznych z aluminium okleinowanego w odcieniach gatunków drewna.  

Profile mogą być montowane na taśmie samoprzylepnej, wałkach kleju, oraz z gniazdem systemu „ukrytego montażu”, dzięki czemu zaskarbiły sobie uznanie użytkowników. We wszystkich tych przypadkach powierzchnia dekoracyjna listew pozostaje jednolita i nienaruszona, gwarantując zachowanie zarówno najwyższych walorów estetycznych, jak też wygody oraz pewności użytkowania. Warto także wspomnieć o uszczelkach silikonowych (czyli wałkach silikonu), nanoszonych na skrzydła listew, które uniemożliwiają przedostawanie się zanieczyszczeń pod listwę oraz podnoszą komfort jej użytkowania.
Istotna zaletą profili z serii standard jest łatwość i szybkość mocowania. Część oferty to listwy samoprzylepne. Pozostałe wymagają wykonania prostych czynności,  jak np.  przymocowanie za pomocą kołka lub po prostu przykręcenie śrubami do podłoża. Tak łatwy montaż  sprawia, że nawet jeśli nie jesteś fachowcem w wykańczaniu wnętrz, możesz w prosty i intuicyjny sposób sam instalować wybrane profile.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 Effector S.A.
Realizacja strony: PRIMEO