Drzwi wejściowe marki Effector

Drzwi wejściowe marki Effector Opublikowany: 14.08.2017

Drzwi wejściowe marki Effector to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa na wiele lat. Znaczenie ma każdy detal, nie tylko wygląd czy kolor, ale również styl i parametry techniczne. Dzięki bogactwu detali i różnorodności naszych propozycji łatwo wybrać te, które odzwierciedlać będą prawdziwą naturę naszego domu.

Dobre drzwi to takie, które gwarantują bezpieczeństwo domowników. Przede wszystkim powinny być wodoszczelne, wykazywać wysoką izolacyjność, ale również nawiązywać do charakteru wnętrza, a tym samym do stylu budynku.Istotnym parametrem drzwi jest współczynnik przenikania ciepła. Jego niska wartość oznacza, że w naszym domu zostanie dużo ciepła. Drzwi wejściowe firmy Effector charakteryzuje wysokość współczynnika UD=0,44 W/m2K.

Przy wyborze należy poświęcić nieco uwagi kwestii wodoszczelności. To parametr odpowiedzialny za to, by w domu nawet podczas ulewnego deszczu czy nawałnicy nie pojawiła się woda. Wodoszczelność drzwi określana jest za pomocą skali o przedziale od 3A do 9A. W naszej
ofercie znajdują się drzwi klasy 7A.

Panele mocowane w skrzydłach mają szeroką paletę wymiarów, kolorów oraz struktur. Klient decyduje o rozmiarze drzwi: do wysokości 2,60 m i szerokości 1,40 m. Dokonuje wyboru wśród propozycji zdobionych aplikacjami, frezowanych oraz wykonanych ze szkła zespolonego. Do wnętrz minimalistycznych i nowoczesnych nawiązują skrzydła ze szkła zespolonego oraz odcienie z palety RAL, zwłaszcza szarości i grafity. Z kolei do budynków o charakterze klasycznym czy tradycyjnym wybieramy zwykle drzwi w okleinie drewnopodobnej.

Więcej szczegółów oferty tutaj - Katalog drzwi wejściowych