Portal z ogłoszeniami o pracy Grupy Effector

Portal z ogłoszeniami o pracy Grupy Effector Opublikowany: 12.08.2019

Rynek pracy należy dziś do pracownika. Spółki Effector i Effect Glass z początkiem sierpnia br. uruchomiły nowy internetowy kanał komunikacji z potencjalnymi i dotychczasowymi pracownikami firmy www.praca.effector.pl. Osoby zainteresowane  karierą w jednej ze spółek znajdą tam wszystkie aktualne informacje na temat aktualnych rekrutacji.

Praca.effector.pl ma czytelny modułowy layout w kolorze niebieskim, który jednoznacznie nawiązuje do logotypu marki Effector. Dzięki przejrzystej nawigacji portalu, użytkownicy z łatwością mogą się poruszać po wszystkich jego elementach. Kandydaci mogą zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, pakietem benefitów, a także obejrzeć filmy promocyjne, profile w social mediach, prześledzić przebieg procesu rekrutacji czy zadać pytanie za pośrednictwem chatu internetowego.

W serwisie systematycznie będą się pojawiać nowe materiały informacyjne,  związane z zagadnieniami dotyczącymi pracy w spółkach. Dla osób aktywnie poszukujących zatrudnienia, które nie znalazły odpowiedniego dla siebie ogłoszenia, przewidziano możliwość zostawienia CV, niemal dosłownie za jednym kliknięciem. Wystarczy wpisać dane kontaktowe i dołączyć Curriculum Vitae, aby ogłoszenie zostało dostarczone do działu HR Effector i Effect Glass.

Dwa główne trendy, na które postawili projektanci to przejrzystość i personalizacja przekazu. Każda z grup zawodowych odnajdzie tu treści skierowane tylko do niej. Proces rekrutacji został zaprojektowany z myślą zarówno o pracownikach produkcyjnych, jak i biurowych. Każda oferta pracy posiada informację o nazwie spółki, oraz miejscu pracy. Kandydaci mają możliwość aplikowania online na interesujące ich stanowisko pracy. Formularz jest przystosowany do pozostawienia gotowego CV, jak również do pozostawienia informacji przez osoby, które takim dokumentem nie dysponują. W niedalekiej przyszłości portal zapewni także możliwość przygotowania Curriculum Vitae za pomocą intuicyjnego generatora.

Portal www.praca.effector.pl zawiera spójny i profesjonalny przekaz, pełen rzeczowych informacji dla kandydatów. Serwis przygotowała agencja interaktywna Primeo.

praca.effector.pl -  banner