Targi w Hanowerze DOMOTEX

Targi w Hanowerze DOMOTEX Opublikowany: 07.02.2013

W połowie stycznia br. zakończyły się w Hanowerze Międzynarodowe Targi Dywanów i Pokryć Podłogowych DOMOTEX. To największa wystawa podłóg oraz akcesoriów w Europie i jedna z najważniejszych na świecie. Na tych targach, obok kilkunastu innych firm z Polski, obecny był również EFFECTOR, krajowy producent listew wykończeniowych.

W tym roku zaprezentowaliśmy w Hanowerze nową kolekcję kolorystyczną oklein drewnopochodnych, której premiera miała miejsce właśnie na targach DOMOTEX. Effector w ten sposób odpowiada na rosnącą popularność podłóg dębowych, o szerokiej palecie barw.

 

Rozwijamy swoją ofertę dwutorowo, poprzez opracowywanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych listew przypodłogowych, ale również  za pomocą rozwoju dostępnej palety kolorystycznej.

Ekspozycja targowa firmy Effector prezentowała profile kolekcji Standard, Queen, Bravo, Multi, Eco oraz Easy, jedynie sygnalizując obecność w ofercie linii produktów o innym zastosowaniu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakończonych właśnie targów. W czasie ich trwania przeprowadziliśmy wiele obiecujących rozmów z nowymi, potencjalnymi partnerami, jak również dotychczasowymi kontrahentami.

 

Spółka Effector w targach Domotex 2013 uczestniczyła w ramach Działania 6.1 Paszport do eksportu, Etap II - Wdrożenie Planu rozwoju eksportu, tytuł projektu "Plan Rozwoju Eksportu Effector S.A."