EFFECTOR na targach AMBIENT EXPO

EFFECTOR  na targach AMBIENT EXPO Opublikowany: 30.04.2013

W wystawie w 2012 r. udział wzięło 115 wystawców z 10 krajów, m. in. z Polski, Węgier, Bułgarii, Słowenii, Austrii, Niemiec oraz Włoch. Również w  tegorocznej edycji udział wzięły firmy z Polski,  zainteresowane obecnością oraz rozwojem dystrybucji produktów na terenie Rumunii, w tym Effector. Na targach zaprezentowaliśmy szeroką ofertę naszych produktów, m.in. kolekcję aluminiowych listew wykończeniowych Effect Standard. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyła się bogata propozycja oklein drewnopodobnych, a zwłaszcza nowości  -  kolory ostatnio wprowadzone do dystrybucji, to jest dąb mocca, dąb bielony oraz dąb arctic. Z dużym uznaniem spotkały się także profile DIY grupy Effect Easy, a także listwy cokołowe z aluminium i PCV.

Nasza oferta  jest znana rumuńskim partnerom i klientom od dawna, targi były szczególną okazją do zaprezentowania najnowszych  produktów.

Targi Ambient EXPO to doskonała okazja do przedstawienia ciekawych rozwiązań oraz  nawiązania partnerskich kontaktów.

W zeszłym roku wystawę zwiedziło około 15.000 zwiedzających, przede wszystkim architekci, reprezentanci firm budowlanych, projektanci wnętrz i szacuje się, że co najmniej  taka ilość gości wzięła udział w tegorocznej edycji imprezy.

W tym roku formuła  targowa została poszerzona o przestrzeń do dyspozycji architektów i projektantów wnętrz, którzy służyli radą oraz odpowiadali na pytania zwiedzających, związane z projektowaniem i aranżacją.

Spółka Effector w targach Ambient Expo 2013 uczestniczyła w ramach Działania 6.1 Paszport do eksportu, Etap II - Wdrożenie Planu rozwoju eksportu, tytuł projektu "Plan Rozwoju Eksportu Effector S.A."