Drukuj stronę

Effector Proxima Effect

Wyświetlane: 1 - 11 z 11
POKAŻ 20 | 40 | 100
Wyświetlane: 1 - 11 z 11
POKAŻ 20 | 40 | 100

o produkcie


Okna zabezpieczają wnętrza przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Aby mogły pełnić tę funkcję przez wiele lat, trzeba zadbać o ich odpowiednią ochronę. Firma Effector w tym celu opracowała aluminiowe systemy okładzin okiennych Effect 2000, a także Effect Proxima.

Systemy te zostały przygotowane z myślą o ochronie oraz renowacji okien drewnianych. Effect 2000 i Effect Proxima mogą być stosowane zarówno do okien fabrycznie nowych jak również już wcześniej zamontowanych.

Aluminiowe system okładzin okiennych marki Effector pozwalają o kilkanaście lat wydłużyć trwałość i żywotność nowego okna drewnianego, jak również umożliwiają renowację okien już funkcjonujących. Zastosowanie takich okładzin eliminuje konieczność wykonywania renowacji okien za pomocą powłok malarskich, zapewniając wysoką estetykę elementów otworowych budynków. Systemy charakteryzują się bardzo prostym montażem (profile są zatrzaskiwane na wcześniej przymocowane do drewna zaczepy). Do łączenia profili na skrzydło oraz ościeżnicę nie jest wymagane specjalne oprzyrządowanie do zagniatania narożników, co umożliwia stosowanie systemu nawet u producentów nie posiadających bogatego parku maszynowego.

Ta uniwersalna konstrukcja pozwala na zastosowanie okładzin u praktycznie wszystkich producentów okien, a elementy systemu pozwalają na zabezpieczenie wszystkich typów konstrukcji okien włącznie ze szprosami, szczeblinami, słupkiem, ślemieniem itp. Profile zostają pokryte profili lakierem proszkowym w dowolnie wybranym kolorze z palety RAL.