Start » Kontakt » Biuro obsługi klienta - kraj » Listwy
Drukuj stronę

Kontakt - Listwy

  • zachodnio-pomorskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • kujawsko-pomorskie
  • podlaskie
  • lubuskie
  • wielkopolskie
  • mazowieckie
  • łódzkie
  • dolnośląskie
  • lubelskie
  • opolskie
  • świętokrzyskie
  • śląskie
  • małopolskie
  • podkarpackie
Obsługa klienta kraj
Przedstawiciele handlowi

Agnieszka Wójcik


Koordynator Działu Obsługi Klienta

Telefon+48 692 499 981    E-mail a.wojcik@effector.com.pl

Angelika Ostrowska


obsługa woj. mazowieckie, lubelskie, małopolskie, podkarpackie

Telefon+48 608 516 816E-maila.ostrowska@effector.com.pl 

Monika Brej


obsługa woj. śląskie, opolskie, wielkopolskie zachodnio pomorskie, 

Telefon+ 48 728 310 345E-mailm.brej@effector.com.pl 

Emilia Lenard


obsługa woj. pomorskie, kujawsko pomorskie, świętokrzyskie, łódzkie,

Telefon+48 664 129 629E-maile.lenard@effector.com.pl 

Wioletta Rutkowska


obsługa woj. podlaskie, warmińsko mazurskie, część północno wschodnia mazowieckiego, dolnośląskie, lubuskie

Telefon+ 48 784 412 834E-mailw.rutkowska@effector.com.pl 

Przedstawiciele handlowi

Weronika Radziszewska


woj. podlaskie, warmińsko-mazurskie, część północno wschodnia mazowieckiego

Telefon+ 48 602 606 010E-mailw.radziszewska@effector.com.pl 

Zbigniew Sidor


woj. pomorskie, kujawsko pomorskie

Telefon+ 48 606 372 856E-mailz.sidor@effector.com.pl 

Paweł Wszelaki


woj. mazowieckie, lubelskie część północna, 

Telefon+ 48 694 989 270E-mailp.wszelaki@effector.com.pl 

Jolanta Kowalczyk


woj. świętokrzyskie, łódzkie

Telefon+ 48 604 089 599E-mailj.kowalczyk@effector.com.pl 

Izabela Pałka


woj. małopolskie, podkarpackie, część południowa woj. lubelskiego

Telefon+ 48 600 477 290E-maili.palka@effector.com.pl 

Jarosław Osowski


woj. dolnośląskie, lubuskie,
część południowa woj. zach.-pomorskiego

Telefon+ 48 696 586 530E-mailj.osowski@effector.com.pl 

Marcin Ciesek


woj. śląskie, opolskie

Telefon+ 48 604 644 210E-mailm.ciesek@effector.com.pl 

Marcin Mrugała


woj. wielkopolskie, zachodnio pomorskie

Telefon+ 48 660 664 103   E-mail m.mrugala@effector.com.pl 

telefon

tel. + 48 41 39 42 799

tel. + 48 41 39 43 792

tel. + 48 41 39 44 487

fax. + 48 41 39 43 118 w. 100

Kobieta

Koordynator DOK Listwy
Agnieszka Wójcik

ikonka telefon kopia 2+48 692 499 981

ikonka mail kopia 2a.wojcik@effector.com.pl