Start » Kontakt » Biuro obsługi klienta - kraj » Listwy
Drukuj stronę

Kontakt - Listwy

  • zachodnio-pomorskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • kujawsko-pomorskie
  • podlaskie
  • lubuskie
  • wielkopolskie
  • mazowieckie
  • łódzkie
  • dolnośląskie
  • lubelskie
  • opolskie
  • świętokrzyskie
  • śląskie
  • małopolskie
  • podkarpackie
Obsługa klienta kraj
Przedstawiciele handlowi

Wioletta Rutkowska


woj. wielkopolskie, opolskie, dolnośląskie, lubuskie, południowa część woj. zach-pomorskiego

Telefon+ 48 784 412 834E-mailw.rutkowska@effector.com.pl 

Maria Adamczyk


woj. śląskie, opolskie, wielkopolskie

Telefon+48 728 310 345E-mailm.adamczyk@effector.com.pl 

Kinga Sobczyk


woj. kuj.–pom., pomorskie, płn. część woj. zach.-pomorskiego, małopolskie, podkarpackie, płd. część. woj. lubelskiego

Telefon+ 48 664 129 529    E-mail k.sobczyk@effector.com.pl

Emilia Lenard


woj. świętokrzyskie, łódzkie, mazowieckie

Telefon+48 664 129 629E-maile.lenard@effector.com.pl 

Przedstawiciele handlowi

Weronika Radziszewska


woj. warmińsko – mazurskie, podlaskie, część płn. woj. lubelskiego

Telefon+ 48 602 606 010E-mailw.radziszewska@effector.com.pl 

Zbigniew Sidor


północna część woj. zach.-pomorskiego, pomorskie, kujawsko-pomorskie

Telefon+ 48 606 372 856E-mailz.sidor@effector.com.pl 

Dariusz Safin


woj. mazowieckie

Telefon+ 48 694 989 270E-maild.safin@effector.com.pl 

Wojciech Zielonko


woj. świętokrzyskie, łódzkie

Telefon+ 48 604 089 599E-mailw.zielonko@effector.com.pl 

Izabela Pałka


woj. małopolskie, podkarpackie, część południowa woj. lubelskiego

Telefon+ 48 600 477 290E-maili.palka@effector.com.pl 

Maciej Kida


woj. dolnośląskie, lubuskie,
część południowa woj. zach.-pomorskiego

Telefon+ 48 696 586 530E-mailm.kida@effector.com.pl 

Marcin Ciesek


woj. śląskie, opolskie

Telefon+ 48 604 644 210E-mailm.ciesek@effector.com.pl 

Marcin Mrugała


woj. wielkopolskie

Telefon+ 48 660 664 103   E-mail m.mrugala@effector.com.pl 

telefon

tel. + 48 41 39 42 799

tel. + 48 41 39 43 792

tel. + 48 41 39 44 487

fax. + 48 41 39 43 118 w. 100

ikona

Menadżer ds. sprzedaży
Marcin Grabiec

ikonka telefon kopia 2+ 48 602 308 984

ikonka mail kopia 2m.grabiec@effector.com.pl

 

Kobieta

Koordynator działu obsługi
Izabela Rosicka-Pezda

ikonka telefon kopia 2+ 48 608 516 816

ikonka mail kopia 2i.rosicka-pezda@effector.com.pl

 

Formularz kontaktowy
Imię:*
Nazwisko:*
Adres e-mail:*
Telefon:*
Wiadomość:
Przepisz kod z obrazka:* token
Pola oznaczone "*" są wymagane do wypełnienia.