Drukuj stronę

Obróbka profili aluminiowych

Współczesna architektura to mnogość i różnorodność koncepcji aranżacyjnych, zróżnicowanie form adaptacji wnętrza, a przede wszystkim obszar, w którym manifestuje się indywidualność (zarówno architekta jak i użytkownika). W tej rzeczywistości nawet „twarde” aluminium staje się tworzywem plastycznym i przyjaznym.

Firma Effector od wielu lat, oprócz produkcji aluminiowych listew wykończeniowych, systemów okładzin okiennych, okapników rynnowych, listew przyszybowych czy progów drzwiowych oraz gamy produktów stolarki aluminiowej, świadczy także usługi w zakresie powierzchniowej i mechanicznej obróbki aluminium.

Obróbka aluminium to wymagająca specjalizacja, która jest jedną z najważniejszych kompetencji firmy Effector S.A. Wykonujemy usługi cięcia, wiercenia, frezowania, wybijania, polerowania mechanicznego i elektropolerowania, a także okleinowania różnego rodzaju foliami, lakierowania i anodowania. Oferujemy także usługi w zakresie gięcia, szczotkowania i piaskowania aluminium, wciąż poszerzając wachlarz dostępnych usług. Jednocześnie zapraszamy naszych partnerów do wspólnego poszukiwania optymalnych rozwiązań. Posiadamy bogate doświadczenie konstruktorskie i projektowe, dzięki czemu potrafimy działać nieszablonowo i opracowywać nowe sposoby działania.

Doświadczenie wysoko wykwalifikowanej załogi i nowoczesny park maszynowy, stale powiększany o maszyny i urządzenia czołowych światowych producentów, to gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług, potwierdzonych certyfikatem ISO 9001/14001.

Każde zlecenie realizujemy profesjonalnie, zgodnie z posiadanym know-how, w możliwie najkrótszym terminie. Zadowolenie klientów jest dla nas źródłem satysfakcji i potwierdzeniem słuszności obranej filozofii. Celem naszej spółki pozostaje podejmowanie, a następnie realizowanie ambitnych wyzwań, stawianych przez wymagających partnerów.