Ogólne

Logo 


 

 

księga znaku 


 

Informacje o firmie 


 

 

Effector S.A. - firma posiada siedzibę we Włoszczowie, od ponad 20 lat działa w branży budowlanej. Producent wysokiej jakości listew wykończeniowych i elementów aranżacji wnętrz, aluminiowych systemów okładzin okiennych, okapników rynnowych, listew przyszybowych, progów drzwiowych, a także okiennych systemów drewniano-aluminiowych. Effector zajmuje się również prefabrykacją stolarki aluminiowej oraz jest ekspertem w zakresie powierzchniowej i mechanicznej obróbki aluminium.
Produkowane profile charakteryzują się różnorodnymi wariantami wykończenia powierzchni, począwszy od anodowania, przez piaskowanie, elektropolerowanie, polerowanie mechaniczne, szczotkowanie, na lakierowaniu proszkowym kończąc.
Wysoka jakość wytwarzanych wyrobów, profesjonalny serwis oraz kompleksowa obsługa klienta, to od lat najważniejsze priorytety firmy, które ugruntowały jej pozycję na międzynarodowym oraz krajowym rynku. Spółka jest znaczącym eksporterem do krajów Unii Europejskiej, a także na rynki azjatyckie.
Effector S.A. posiada prestiżowe, uznane w branży certyfikaty: QUALANOD, QAUALICOAT, certyfikaty jakości ISO 9001/14001oraz zaszczytne nagrody i wyróżnienia, jak tytuł Świętokrzyskiej Victorii - Nagrody Marszałka Województwa Świętokrzyskiego w 2016 r.
Firma z powodzeniem realizuje idee Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, zachowuje wysokie standardy zrównoważonego rozwoju w wielu obszarach prowadzonej działalności. Spółka dba o to, by stosowane przez nią technologie oraz oferowane wyroby były neutralne dla środowiska naturalnego.
Effector od wielu lat angażuje się w sponsoring sportu, dostrzegając w kształtowaniu aktywności fizycznej źródło wielu pozytywnych cech. Od września 2012 r. do maja 2017 r. firma była sponsorem tytularnym klubu EFFECTOR KIELCE, grającego w siatkarskiej ekstraklasie - Pluslidze.

 

Pobierz informacje o firmie Effector S.A.