Wydarzenia CSR

Firma Effector dba o relacje z wieloma grupami interesariuszy, uwzględnia w ramach swej działalności projekty na rzecz dzieci i młodzieży. Producent zaangażował się w wydarzenia edukacyjne, promujące bezpieczny wypoczynek nad wodą oraz przybliżające młodym ludziom wybór właściwej ścieżki kariery.

 


Festyny i pikniki


 

Pożegnanie Wakacji z EFFECTOR-em

W dniu 1 września 2018 r. firma Effector w gronie pracowników i ich rodzin oficjalnie pożegnała wakacje podczas bajkowego festynu w Cedzynie k. Kielc. Wydarzenie obfitowało w ciekawostki, atrakcje i rozrywki. W czasie festynu można było m. in. poznać nadzwyczajne emocje, jakie towarzyszą kierowcy rajdowemu F1,  amatorzy ekstremalnych doznań mogli znaleźć się za sterami pojazdu, który dachował, a na zwolenników wycieczek rowerowych czekał  symulator rowerowy. Przyszli artyści i utalentowani młodzi piosenkarze, a także sympatycy sportu licznie wzięli udział w konkursach wokalnych i plastycznych oraz turniejach gier zręcznościowych. 

 

 

 

I Rodzinny Piknik Lotniczy

W sierpniu 2014 r. w Lipiach koło Krasocina odbył się I Rodzinny Piknik Lotniczy. Jednym z partnerów tego przedsięwzięcia była firma Effector. Z myślą o uczestnikach tego wydarzenia przygotowano wiele atrakcji, m.in. pokazy pilotów akrobatycznych, loty widokowe oraz treningi akrobatyczne. Duże emocje wzbudziła ekspozycja Narodowych Sił Rezerwowych. Piknikowi towarzyszyły konkursy oraz zabawy dla dzieci i młodzieży.

 


Projekty edukacyjne


 

Dzieci i młodzież ze świętokrzyskich szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich wzięły udział w projekcie edukacyjnym „Bezpieczna woda”. Zajęcia praktyczne i teoretyczne polegały na przypomnieniu oraz utrwaleniu najważniejszych zasad bezpiecznego przebywania nad wodą. Wysoka liczba utonięć dzieci i młodzieży do 18 roku życia w okresie letnim, skłoniła organizatorów do przeprowadzenia cyklu szkoleń. W projekt zaangażowała się firma Effector.

 


Spotkania z młodzieżą


 

Effector angażuje się w projekty realizowane z myślą o młodych ludziach oraz z ich bezpośrednim udziałem. Przedsiębiorstwo chętnie gości u siebie młodzież, umożliwia zwiedzanie zakładu i prezentuje etapy produkcji poszczególnych wyrobów.